Családként a plébánián

A gyulafehérvári főegyházmegye család-munkacsoportja szeptember 20–22. között rendezi meg a XI. főegyházmegyei konferenciáját Csíkszeredában a Segítő Mária Gimnázium Kollégiumában.

A konferencia célja: ösztönözni a résztvevő családokat, hogy értelmezzék közösen megélt hitük tapasztalait, és a Hit Évének lezárása után is beszéljenek hitükről. A konferencia ugyanakkor bevezetés a Plébánia Évébe.

A konferencia előadója Pál Ferenc Budapestről, előadásainak témája: Hogyan hiszek? A témát előadás, tanúságtételek, csoportos foglalkozások keretében dolgozzák fel a résztvevők. További információk és teljes program a www.csalad.ro honlapon (itt a plakát is letölthető), az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen vagy a 0743–138784-es telefonszámon (Szénégető István, családreferens).